Dąb Jersey i Corwall – panele winylowe, które wprowadzą Cię w dobry nastrój

by Karol
0 comment

Dębowe podłogi to od wielu lat hit. Stanowią one idealne tło dla każdego rodzaju wnętrza. Kolory dębowe na podłodze sprawdzą się zarówno we wnętrzach skandynawskich, boho, czy glamour. Ciemnę dęby to kolory są uniwersalne, nie dezaktualizują się, są podstawą budowy wnętrza z charakterem. Podłoga w naturalnym kolorze dębu doskonale komponuje się ze ścianami w zdecydowanych, nasyconych kolorach. Dąb będzie stanowić ciekawy kontrapunkt dla ciemnego granatu, lub modnej od kilku lat butelkowej zieleni.

Marka paneli winylowych Afirmax ma w swoim portfolio szeroki wybór wybarwień dębowych. Aż 80% kolekcji marki Afirmax to wyjątkowe odcienie dębu, które stworzą zachwycającą podłogę w całym domu. Naturalna tekstura, matowe wykończenie i wyjątkowa trwałość sprawia, że są to panele winylowe na lata. Innowacyjny rdzeń mineralny HD MINERAL CORE to z kolei innowacyjna technologia, dzięki której panele winylowe Afirmax są bardzo wytrzymałe.

Amerykańskie południe – panele Dąb JERSEY

Jest to ciemny, ciepły odcień dębowy, który nawiązuje do klimatu amerykańskiego południa.  Bardzo naturalne wybarwienie wprowadza do pomieszczenia element bezpieczeństwa i domowej atmosfery. Jersey Oak to podłoga o klasycznej, mocnej strukturze i dość dużej liczbie słojów. Dzięki temu panele wyglądają bardzo naturalnie i autentycznie. Kolor sprawdzi się zarówno we wnętrzach minimalistycznych jak i doskonale nada się nie tylko do wnętrz rustykalnych.

Kolonialny blask – Dąb CORNWALL

To jeden z najciemniejszych dekorów dębowych w kolekcji Afirmax. Jego ponadczasowy rysunek przywodzi na myśl kolonialne, przestronne wnętrza wypełnione drewnianymi meblami i pięknymi tkaninami. Ten dekor jest wyjątkowo elegancki. Dzięki niemu każde wnętrze uzyska luksusowy charakter. Wyraźny rysunek słojów sprawia, że dekor ten do złudzenia przypomina naturalne dębowe deski. Jego uniwersalny charakter doda każdemu wnętrzu eleganci i ponadczasowości. Rynek słojów jest wyraźny, ale nienachalny. Doskonale odwzorowuje drewno naturalne.

You may also like

Leave a Comment