Hurtownia hydrauliczna Proterm – numer jeden w Bydgoszczy!

by Karol
0 comment

Działalność firmy Proterm rozpoczęła się ponad 15 lat temu. Od samego początku aktywność oscylowała między szeroko pojętą branżą związaną z technika grzewczą i sanitarną. Zakres działań ukierunkowany był na wykonawstwo instalacji kanalizacyjnych, grzewczych, wodnych, klimatyzacyjnych oraz fotowoltaicznych.

Wiele z dotychczasowych zleceń było związane z branżą budowlaną jako ogólną oraz jej gałęziami. Obszarem działań była nie tylko Polska, ale też wiele krajów europejskich. Kolejnym, naturalnym krokiem rozwoju stało się założenie sklepu internetowego, którego głównym zadaniem było umożliwienie klientom dotarcia do produktów dobrej jakości, markowych, wyselekcjonowanych z branży grzewczej i sanitarnej.

Niskie ceny artykułów instalacyjnych w hurtowni Proterm!

Początki e – commerce na świecie to lata 80 XX wieku, jednak tak naprawdę dopiero w latach 90 w USA rozpoczął się prawdziwy jego rozwój. Było to związane ze zniesieniem przez ówczesny rząd zakazu komercyjnego wykorzystywania Internetu.

Pierwsze sklepy znacznie różniły się od tych, które znajdują się  dziś w sieci, ograniczone były przede wszystkim możliwościami technologicznymi. Na samym początku działalności sklepów internetowych znajdowała się tam przede wszystkim odzież, sprzęty AGD, RTV. A największą popularnością cieszyły się portale aukcyjne. Z każdym rokiem działalność sklepów była poszerzana o nowy, czasem wręcz zaskakujący asortyment. Dziś nikogo nie dziwi fakt, że w sieci można kupić niemal wszystko – także i artykuły z branży grzewczej i sanitarnej.

W ofercie sklepu hydraulicznego Proterm z Bydgoszczy znajdują się produkty, które służą do budowy czy serwisu instalacji grzewczych, wodociągowych, kanalizacyjnych, fotowoltaicznych. Cały asortyment ze względu na swoją specyfikę został podzielony na kategorie. Do głównych zaliczyć można: ciepłownictwo, izolacje, naczynia przeponowe Reflex, Viessmann, Danfoss, armatura wodna i gazowa, ceramika sanitarna i wiele innych.

Sklep Proterm jest jednym z niewielu, w którym liczyć można na darmowe fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia. Na taki stan rzeczy wpływ ma kadra sklepu, która oprócz wiedzy posiada często wieloletnie doświadczenie w branży. Można pokusić się o użycie stwierdzenia, że hurtownia instalacyjna Proterm została stworzona z myślą o fachowcach i przez nich.

Dlaczego warto kupować artykuły ciepłownicze w hurtowni Proterm z Bydgoszczy?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, w sieci można kupić i sprzedać niemal wszystko, na co oczywiście jest popyt. W sklepie hydraulicznym Proterm jedną z szerszych kategorii jest ciepłownictwo. Produkty preizolowane, rury, kolana, czy np. trójniki w ofercie tego sklepu dostępne są w konkurencyjnych i niskich cenach. Cały dostępny tam asortyment jest nowy, wolny od wad. Kupując produkty preizolowane w sieci, można je szybko porównać, tym samym z łatwością można wybrać taki, który jest najkorzystniejszy cenowo lub taki, który jest po prostu dostępny od ręki.

Bydgoską hurtownię hydrauliczną wyróżnia od firm konkurencyjnych szeroka oferta produktowa. To właśnie tam otrzymać można od ręki nie tylko produkty flagowe danego producenta, klasyczne i powszechne, ale także i te, na które popyt jest znacznie ograniczony wręcz marginalny. Nawet produkty niszowe preizolowane w sklepie Proterm znajdują się na miejscowym magazynie podręcznym, co z całą pewnością jest dużym atutem tego miejsca.

Czym wyróżnia się hurtownia hydrauliczna Proterm?

Zdawać, by się mogło, że jest wiele podobnych sklepów, które w swojej ofercie posiadają te same artykuł instalacyjne. Hurtownia instalacyjna Proterm to jednak witryna inna niż wszystkie! Fundamentem sklepu są osoby, które posiadają nie tylko wiedzę, ale często i wieloletnie doświadczenie dotyczące instalacji grzewczych, sanitarnych i pokrewnych.

Fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia jest nieocenione. Dzięki niemu można zaoszczędzić nie tylko czas, ale i nerwy. Działalność sklepu czerpie z wieloletniego doświadczenia firmy Proterm, z tego powodu w miejscu tym mogą zostać podjęte i zrealizowane, nawet najtrudniejsze wyzwania.

Zaletą hurtowni instalacyjnej jest także sama platforma internetowa, która została zaprojektowana i wykonana w taki sposób, by poruszanie się po jej zasobach było łatwe. Większość produktów została powiązana z innymi, np. częściami, dzięki czemu sam proces zakupowy jest jeszcze łatwiejszy.

Takie rozwiązanie sprawia, że bez dłuższego zastanawiania się można dobrać do jednego produktu inne, które będą z tej samej serii lub po prostu będą do niego pasowały. Ponadto w sklepie Proterm znajdują się także produkty wyprzedażowe, lub w specjalnych zestawach, które kupić można nawet 40% taniej niż w regularnej sprzedaży.

You may also like

Leave a Comment