Jaką firmę płytek wybrać?

by Karol
0 comment

Polacy nie muszą sprowadzać płytek ceramicznych zza granicy, albowiem sami potrafimy produkować jakościowe płytki do kuchni, łazienek czy przestrzeni zewnętrznej. Ilość firm konkurujących w tym segmencie w Polsce jest znacząca, więc warto wiedzieć, które z nich obecne są na rynku od wielu sezonów.

Znani i cenieni polscy producenci płytek ceramicznych

Ceramika ma w Polsce kilka swoich prawdziwych zagłębi, w których powstaje zdecydowana większość płytek dostępnych w polskich sklepach. Takie marki jak Tubądzin, Opoczno czy Paradyż skutecznie zbudowały swoją rozpoznawalność na przestrzeni wielu lat, przejmując także mniejsze i lokalne wytwórnie, konsolidując najlepsze produkty pod jedną spójną nazwą. Dzięki temu, klient decydujący się dzisiaj na płytki Tubądzin lub Opoczno może mieć pewność, że jakość nabytego towaru będzie więcej niż satysfakcjonująca. Sama trwałość produktu jest jedną z tych cech, które najmocniej wyróżniają polskie płytki Paradyż, Tubądzin lub Opoczno – klienci są zachwyceni zarówno łatwością w czyszczeniu i konserwacji, jak i wysoką odpornością płytek ceramicznych na uszkodzenia mechaniczne czy odbarwienia. Z kolei fachowcy układający z takich płytek jak Pietrasanta konkretne aranżacje w kuchni, łazience albo przedpokoju, cenią sobie solidne wykonanie i zachowanie tych samych wymiarów we wszystkich egzemplarzach, co znacznie ułatwia i przyspiesza późniejszy montaż na miejscu.

Gdzie nabyć nowe i stare płytki Opoczno lub Paradyż

Każdy kupujący płytki Opoczno lub Paradyż do wyposażenia swojego domu lub mieszkania, powinien pamiętać o zabezpieczeniu się na przyszłość i nabyciu nadmiarowej liczby zapasowych egzemplarzy. Tylko w ten sposób można mieć pewność, że po kilku latach, w sytuacji nagłej awarii lub renowacji przestrzeni, nadal będziemy w posiadaniu odpowiednich płytek. Nawet jeśli dany producent po latach kontynuuje produkcję płytek z danej serii, najpewniej będą się one różniły gabarytem lub odcieniem, dlatego wybierając konkretne zamówienie w sklepie, warto zabezpieczyć się i kupić więcej towaru. Dla tych, którzy nie przygotowali się w ten sposób, pomocny może okazać się sklep z płytkami Plytki24.pl, który oferuje nie tylko najnowsze płytki z bieżącej kolekcji, ale również udostępniają minione i zamknięte serie. W Internecie o wiele łatwiej wyszukać i znaleźć nawet te płytki, które wyszły już z aktywnej produkcji i mogą być znalezione wyłącznie w sklepach, hurtowniach i sieciach dystrybucji.

You may also like

Leave a Comment