Lato pełne kwiatów na taboretach

by Karol
0 comment

Kochamy kwietniki we wnętrzach. Te najpiękniejsze i najcenniejsza okazy warto wyeksponować. Pomogą w tym taborety Moonwood. Jeden podkreśli urodę tej najważniejszej dla Was rośliny. Kilka różnej wysokości nada kwietnikowi (oraz całemu wnętrzu) dynamizmu. Dla tych, co na taboretach siedzą, i dla tych, którzy lubią wykorzystywać je niekonwencjonalnie, np. jako kwietniki, mamy promocję. Wszystkie taborety z kolekcji BASIC (oraz stoliki, ławy i stoły BASIC) zamówicie teraz z 15-procentową zniżką (do wyczerpania zapasów). Do tego darmowa jest dostawa.

Powodów są dziesiątki. Bo ładnie wyglądają. Dostarczają tlenu i do tego zwiększają wilgotność powietrza oraz je oczyszczają. Są takie, co pięknie pachną. Bo lubimy być blisko natury nawet w mieszkaniach. Uspokajają nas. Dlatego – i z wielu innych powodów – tak kochamy kwietniki we wnętrzach. I czujemy wielką dumę, gdy po miesiącach (a czasami nawet latach) dbania o swój ulubiony kwiat doniczkowy wreszcie możemy podziwiać, jak rozwita.

…i do eksponowania

Te najpiękniejsze i najcenniejsza dla nas okazy warto dobrze wyeksponować. Są takie kwiaty, co lubią i mogą stać na podłodze. Tym bardziej jeśli nie zagraża im np. nasz wścibski i lubiący zakopywać pies. Jeśli jednak kwiaty trzeba postawić wyżej, warto spróbować wykorzystać do tego taboret. Te dostępne w naszym sklepie internetowym Moonwood idealnie się do tego nadają. Do wyboru są okrągłe z litego dębu, buku lub sklejki. Dla odważniejszych i ceniących niebanalne rozwiązania mamy też taborety kwadratowe. Sami możecie wybrać kolor nóżek i osobno kolor wykończenia blatu. Bez problemu więc dobierzecie taboret ze sklepu Moonwood i do stylu Waszego wnętrza, i do rośliny, dla której ma służyć jako kwietnik.

Dynamiczne wnętrze z taboretami

Wasz taboret-kwietnik może być centralnym i najważniejszym meblem, który wyeksponuje jedną roślinę. Jeśli jednak macie ich kilka, pomyślcie o różnych wysokościach taboretów. Nadadzą one Waszemu kwietnikowi (oraz całemu wnętrzu) dynamizmu. Nóżek oczywiście nie musicie sami skracać. Ich wysokość ustalicie dzięki odpowiedniej opcji dostępnej w sklepie Moonwood. Oryginalne kwietniki dopasują się więc do Waszych potrzeb.

BASIC w promocji

I dla tych, którzy chcą podkreślić urodę jednego kwiata, i dla tych, którym marzy się kwietnik złożony z kilku różnej wysokości taboretów – mamy promocję. Wszystkie nasze taborety z kolekcji BASIC (oraz stoliki, ławy i stoły BASIC) można zamówić z 15-procentową zniżką (do wyczerpania zapasów). Do tego darmowa jest dostawa.

You may also like

Leave a Comment