Mieszkanie w kawalerce – 5 produktów, które sprawdzą się w takich warunkach

by Karol
0 comment

Dla wielu osób mieszkanie w kawalerce stanowi ogromną oszczędność – nie tylko pieniędzy, ale i czasu: powierzchnia do sprzątania jest tam znacznie mniejsza, niż miałoby to miejsce w przypadku nawet dwupokojowego mieszkania. Jednak, jak zmieścić na tak małym metrażu cały arsenał środków ułatwiających sprzątanie? Poznaj 5 produktów, które sprawdzą się w kawalerce!

Co warto kupić do kawalerki?

Oto kilka urządzeń i gadżetów, które mogą znacząco podnieść komfort mieszkania w kawalerce, nie rezygnując tym samym z wygody i ułatwień w sprzątaniu i innych codziennych czynnościach:

  • Suszarka ścienna. Możesz zamocować ją na ścianie obok umywalki, nad wanną czy tuż przy prysznicu. Nie zajmuje miejsca na środku łazienki, a w czasie, kiedy z niej nie korzystasz, może być złożona – nie zmniejsza optycznie pomieszczenia, a do tego jest dość estetyczna.
  • Wieszak na drzwi. Możesz powiesić na nim ręczniki w łazience lub to, co nie zmieściło się na suszarce do prania, nie ograniczając przy tym swojej powierzchni. Jest łatwy w montażu i stabilny.
  • Mop ze spryskiwaczem. Brakuje Ci miejsca na wiadra, a ich noszenie w czasie sprzątania jest zresztą uciążliwe? Wypełnij pojemnik mopa wodą z płynem do podłóg i sprzątaj komfortowo bez zbędnego przenoszenia. Dodatkowo mop zajmuje dużo mniej miejsca niż wiadro z klasycznym mopen.
  • Organizer wiszący. Rzeczy nie mieszczą się w szafce, jednak nie masz miejsca na kolejną? Postaw na organizer, który możesz z powodzeniem zawiesić na drzwiach szafy. Nie zajmuje on dużo miejsca, natomiast chowa wszystko co chcesz żeby było schowane!
  • Koc do prasowania. Deska zajmuje zbyt dużo miejsca? Rozłóż specjalny koc na podłodze lub blacie i prasuj bez obaw.

Skompletuj wyposażenie kawalerki z Leifheitsklep.pl 

Mieszkanie w kawalerce może stanowić wyzwanie logistyczne, ale z odpowiednim sprzętem jest naprawdę przyjemnym doświadczeniem! Odwiedź serwis Leifheitsklep.pl i zapoznaj się z bogatą ofertą urządzeń zaprojektowanych tak, by dbanie o porządek już nigdy nie stanowiło problemu.

You may also like

Leave a Comment