Najpiękniejsza drewniana podłoga z najlepszym producentem parkietów i desek podłogowych – poznaj FinishParkiet!

by Karol
0 comment

FinishParkiet – dowiedz się dlaczego firma Zygmunta Dąbrowskiego daje ci 50 lat gwarancji!

3xa2yz5mkgeft32.jpg

Firma FinishParkiet powstała dzięki niezwykłej znajomości branży produkcji drewnianych elementów do konstrukcji podłóg, jaką posiadł założyciel tego przedsiębiorstwa. Doświadczenie w tej niszy budowlanej i wykończeniowej pomogło Zygmuntowi Dąbrowskiemu – wspomnianemu założycielowi i właścicielowi FinishParkiet – opracować opatentowane, autorskie technologie produkcji, pozwalające wyznaczać trendy i oferować parkiet i deski podłogowe najwyższej jakości. Unikalne technologie wykorzystywane w FinishParkiet czynią to właśnie przedsiębiorstwo absolutnym liderem na polskim rynku elementów konstrukcyjnych podłogi, a także wiodącą marką na miarę całej Europy. Produkty FinishParkiet cechują się ponadczasową elegancją, wytrzymałością i wszechstronnością zastosowań w różnych wnętrzach, o różnym przeznaczeniu.

FinishParkiet to producent dwuwarstwowych parkietów, do których produkcji używane są materiały z najwyższej półki. Parkiet i deski są olejowane lub lakierowane. Trzy warstwy olejowosku lub siedem warstw lakieru – to gwarancja trwałości każdej podłogi, nawet tej podlegającej intensywnej eksploatacji.

FINISHPARKIET to jeden z produktów oferowanych przez firmę Zygmunta Dąbrowskiego. Jest to element konstrukcyjny podłogi wykonany z warstwy wierzchniej litego drewna, która jest gruba – wynosi sześć milimetrów – i dolnej warstwy, mozaiki z drewna liściastego. Unikalna technologia wykorzystywana w FinishParkiet pozwala na prostopadłe łączenie warstw, co powoduje, że podłoga jest odporna na zniszczenie, wypaczanie i zużycie.

FINISHDESKA to kolejny rodzaj elementu konstrukcyjnego podłóg, który oferowany jest przez FinishParkiet, i jest on zbudowany podobnie, jak wyżej omawiany produkt. Ma jednak inne wymiary: 14×130-150×900-1200 mm oraz 12×140-150×800-1200 mm.

Jak pisaliśmy wcześniej podłoga jest solidnie zakonserwowana lakierem – siedem warstw, lub olejowoskiem – trzy warstwy. Jest szybko po ułożeniu gotowa do użytku i nie wymaga dodatkowych zabiegów, takich jak cyklinowanie.

Deski lakierowane są siedmioma warstwami lakieru, który jest dodatkowo utwardzany promieniowaniem UV. Zapobiega to ścieraniu się podłogi. Ewentualne cyklinowanie, czy lakierowane będzie potrzebne po bardzo długim czasie intensywnej eksploatacji, jeżeli w ogóle.

Parkiet pokrywany trzema warstwami olejowosku sprawia, że podłoga jest piękna, elegancka, nie ulega plamieniu i zabrudzaniu. Parkiet w ten sposób zabezpieczony można miejscowo konserwować.

Parkiety i deski podłogowe od FinishParkiet mają 50 lat gwarancji, co świadczy o tym, że producent wierzy na sto procent w swoje produkty. Elementy drewniane do konstrukcji podłóg od FinishParkiet są eleganckie, mocne, świetnie zaprojektowane i zakonserwowane. Inwestycja w podłogę od tego producenta na pewno zwróci się z nawiązką.

Jakie jeszcze plusy ma podłoga drewniana od FinishParkiet?

Komfort użytkowania podłogi od FinishParkiet, jej piękno i niezwykły styl sprawiają, że na pewno będziemy zadowoleni z wyboru właśnie tego producenta.

Odporność na zarysowania, wypaczenie i brud, przy jednocześnie minimalnych wymaganiach konserwacyjnych czynią podłogę od FinishParkiet nie tylko piękną, ale niezwykle praktyczną. Sprawdza się ona także na ogrzewanie podłogowe, gdyż jej najwyższa jakość pozwala na minimalne straty ciepła.

Deski i parkiet są grube i solidne, co daje możliwość łączenia ich z terakotą w sposób bezpośredni, a to ułatwia montaż.

Inwestycja w świetnej jakości drewnianą podłogę to komfort mieszkania lub pracy w pięknym, eleganckim otoczeniu. Nie ma sensu kupować byle jakiego produktu, bo tej satysfakcji niestety mieć nie będziemy.

Podłogi od FinishParkiet są stylowe, ponadczasowe i praktycznie niezniszczalne. Inwestując w podłogę od tego producenta inwestujesz w zachwycający efekt wizualny oraz niezrównaną trwałość, które nie przeminą.

You may also like

Leave a Comment