Stół rozkładany, czyli praktyczne rozwiązanie w Twojej jadalni

by Karol
0 comment

Wspólne jedzenie posiłków to ważny aspekt w życiu rodziny i relacji towarzyskich. To okazja do spędzenia czasu razem i rozmowy, a wspólne przygotowanie obiadu lub kolacji zbliża do siebie. Szeroki wybór dostępnych na rynku stołów sprawia, że można je dobrać do każdej stylistyki w jakiej urządzona jest jadalnia. To jeden z ważniejszych mebli w domu, w który warto zainwestować, by mógł służyć przez wiele lat. Okrągły, prostokątny lub stół rozkładany – możliwości jest wiele.

Dopasuj stół do Twojego wnętrza

Wybór stołu do domu lub mieszkania to ważna decyzja. Istotne jest, żeby dopasować rozmiar mebla do metrażu pomieszczenia tak, aby nie przytłaczał i nie zagradzał przejścia. Wokół stołu powinna znajdować się przestrzeń pozwalająca domownikom lub gościom na swobodne przemieszczanie. Jest to kluczowe podczas organizacji większych przyjęć lub codziennych obiadów – przestrzeń wokół stołu pozwoli na bezproblemowe rozstawienie talerzy lub doniesienie dodatkowych potraw w czasie spotkania.

Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych stołów są wersje rozkładane. To doskonały pomysł w przypadku niewielkich wnętrz lub gdy na co dzień nie jest potrzebny duży blat, a posiadamy liczną rodzinę. Do wyboru są różne kształty i wysokości tego typu mebli. Rozkładany stół to nie tylko jedno z praktycznych rozwiązań, jakie można wprowadzić do swojego domu. Fantazyjny design, np. rzeźbione nogi lub geometryczne formy, sprawi, że mebel stanie się ozdobą domowego wnętrza i będzie mocnym akcentem w Twojej jadalni.

Prosty mechanizm powoduje, że rozłożenie i złożenie stołu jest bardzo łatwe. Szybka transformacja mebla przed przyjazdem rodziny lub przyjaciół pozwoli zyskać dodatkowe miejsce, tak żeby każdy w komfortowych warunkach mógł zjeść posiłek i miło spędzić czas.

Rozkładane stoły rozwiązują problemy niewielkiej przestrzeni blatu, na którym można ustawić półmiski lub talerze z potrawami. Dzięki dodatkowemu miejscu można postawić na bardziej okazałe dekoracje i pobawić się aranżacją stołu. Inwestując w stół rozkładany otrzymujemy zarówno mebel służący na co dzień, jak i bonusową przestrzeń podczas wizyt wielu gości.

Wybierz model dla siebie

Stół rozkładany w jadalni to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się w zarówno niewielkich, jak i dużych pomieszczeniach. Na co dzień można zostawić mebel w podstawowej wersji, która pomieści tylko domowników, natomiast podczas większych przyjęć i imprez rodzinnych jego rozłożenie pozwoli zyskać dodatkowe miejsca.

Decydując się na stół rozkładany problem dużej liczby gości zniknie i pozostanie tylko radość ze wspólnego spędzania czasu w miłym gronie.

You may also like

Leave a Comment