Umywalki nablatowe – czy są praktyczne?

by Karol
0 comment

Umywalka nablatowa to nowoczesny i bardzo estetyczny element wyposażenia łazienki. A jak wygląda kwestia funkcjonalności tego rodzaju armatury? Dowiedz się, jak bardzo praktyczne są umywalki nablatowe.

Zalety umywalek nablatowych

Luksusowe umywalki nablatowe zachwycają elegancką i oryginalną formą, dzięki której pięknie wpisują się w każde wnętrze, niezależnie od tego, czy jest ono utrzymane w tradycyjnym, czy nowoczesnym stylu. Do umywalki łatwo dopasujesz baterię – w sklepach znajdziesz sporo modeli z wysoką wylewką, dzięki czemu użytkowanie umywalki nablatowej będzie bardzo wygodne.

Zaletą umywalek tego rodzaju jest też bogata gama różnorodnych modeli konglomeratowych, dostępnych w różnych wielkościach i kształtach, oferowanych przez Cristalstone. Tak duże zróżnicowanie asortymentu pozwoli Ci na zakup umywalki idealnie dopasowanej do indywidualnych wymagań i aranżacji przestrzeni.

Umywalkę nablatową możesz też łatwo utrzymać w czystości. Nie znajdziesz w niej zakamarków, w których gromadzi się kamień. To sprawia, że każda umywalka jest łatwa i wygodna w czyszczeniu. Ponadto wysoki brzeg umywalki powoduje, że woda nie chlapie na szafkę. Ten rodzaj armatury jest też komfortowy w użytkowaniu – codzienną higienę, golenie się czy makijaż wykonasz bez problemu. To wszystko przekłada się na wysoką praktyczność luksusowej umywalki nablatowej.

Modele nablatowe pasują do łazienek i toalet o każdej wielkości. Standardowa umywalka łazienkowa 60 cm sprawdzi się zarówno w małym, jak i dużym pomieszczeniu, ale w dobrych sklepach znajdziesz też modele o wielu innych wielkościach. To praktyczne rozwiązanie zapewniające mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Nowoczesna armatura nablatowa pozwala też na kreatywne zagospodarowanie przestrzeni. Dzięki niej zyskasz więcej miejsca na blacie, które wykorzystasz np. na postawienie niezbędnych kosmetyków i perfum, a także w szafce montowanej pod blatem.

Rodzaje umywalek nablatowych

Na rynku znajdziesz szeroki wybór umywalek nablatowych. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje model VIDRIO CUATRO o wymiarach 60x40x32 cm. To uniwersalny sprzęt o klasycznym wyglądzie, który sprawdzi się w eleganckich pokojach kąpielowych, inspirowanych luksusowymi salonami SPA. Równie dużą popularnością cieszą się modele prostokątne. Umywalkę tego rodzaju z powodzeniem zamontujesz w łazience utrzymanej w nowoczesnym klimacie industrialnym, ale też w pomieszczeniu w stylu retro. Elegancki, ponadczasowy design i wyraźne geometryczne linie sprawiają, że luksusowe umywalki prostokątne dodają klasy i wytwornego charakteru łazience.

Poszukując umywalki idealnej, możesz też zdecydować się na wersję nablatową zamontowaną na wiszącej szafce łazienkowej. To bardzo praktyczne i estetyczne rozwiązanie, które udekoruje Twoją łazienkę i uczyni ją praktyczniejszą. Wybierz model z szafką z wysuwanymi szufladami bądź otwartymi półkami. W ten sposób sprytnie ukryjesz elementy instalacji wodnej, a także łatwo schowasz w środku podręczne kosmetyki czy akcesoria.

You may also like

Leave a Comment