Wiosna, a wraz z nią pora na wspólne grillowanie

by Karol
0 comment

Zaaranżujemy i zróbmy sobie bezpieczne miejsce do spotkań i wypoczynku. Połączmy dwie przestrzenie dom z ogrodem, a tym łącznikiem będzie taras. I tylko dobre wkomponowanie nawierzchni w otoczenie stworzy nam urocze gniazdko.

Bezpieczne tylko ze stabilnym, trwałym i estetycznym podłożem 

Taras jest przedłużeniem salonu, domu i dlatego powinien mieć stabilne podłoże. To na nim postawimy grill, stoliki i siedziska, gdzie będzie można się w pełni zrelaksować w otoczeniu zieleni. Wypić poranną kawę przy śpiewie ptaków. Spotkać się ze znajomymi i rodziną. Popracować przy laptopie, lub zdrzemnąć się po pracy. Szczególnie latem tarasy mają niezapomniane klimaty. Solidny podest zapewnią nam płyty gumowe na taras trudnopalne i samogasnące. Wykonane z mrozoodpornych surowców odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Ich stabilizowana faktura zabezpiecza przed odkształceniem powierzchni. Są antypoślizgowe i wodoprzepuszczalne, a przez to antypleśniowe i antygrzybicze. Można dopasować je także pod względem kolorystycznym i estetycznym, co daje przyjemny relaks na świeżym powietrzu. 

Czy możemy mieć pewność, że maty gumowe na taras są bezpieczne w kontakcie z ph skóry?

Nasza troska o zdrowie i bezpieczeństwo, szczególnie tych najmłodszych użytkowników jest zawsze dominującym czynnikiem przy wyborze podłoża. Wiadomo, że chodzimy boso, dzieci większość czasu spędzają w parterze i wszystko spada w dół. Tak! Nasze maty gumowe na taras są bezpieczne w kontakcie ze skórą. Spełniają wszystkie higieniczne właściwości i posiadają atest PZH. W dodatku są odporne na promieniowanie UV i są przyjemne w dotyku. A dobry współczynnik izolacyjności cieplnej daje całkowity komfort podczas zabawy na tego typu nawierzchni. 

A co z upadkami – zapytamy?

Przestrzeń tarasowa jest zazwyczaj niedużą powierzchnią i często w czasie garden party można coś wylać, czy upuścić np. karkówkę z grilla, czy dziecko rozdepcze ciasto. Nie trudno o upadek. I tutaj zapewniamy bezpieczeństwo. Płyty gumowe antypoślizgowe, które posiadają wysoką odporność na trwałe odkształcenia i specjalną strukturę o właściwościach poprawiających stabilność oraz wysoki parametr antypoślizgowy. Do tego wszystkiego dołącza się czynnik izolacyjny chroniący przed wychłodzeniem i wibroizolacja o wysokiej klasie tłumiąco – amortyzującej. Dlatego upadek jest miękki i bezbolesny. Ich kolorystyka świetnie komponuje się z otoczeniem. 

You may also like

Leave a Comment