Wzruszający obraz dla mamy ze zdjęcia – prezent idealny!

by Karol
0 comment

Zbliża się cudowne święto – Dzień Matki. Wciąż nie wiesz, na jaki prezent się zdecydować? Jednym z ciekawych pomysłów jest podarowanie obrazu dla mamy ze zdjęcia – taki upominek z pewnością ucieszy mamę i pozwoli jej ozdobić jedną ze ścian, stając się wzruszającą pamiątką na całe życie.

Dlaczego obraz ze zdjęcia to dobry pomysł na prezent dla mamy? Ponieważ jest okazały, zaskakujący, trwały. A do tego całkowicie spersonalizowany. Przygotowanie go wymaga zaangażowania znacznie większego, niż spacer do pobliskiego sklepu po paczkę czekoladek. A mamy kochają wyjątkowe prezenty, które zostały stworzone specjalnie dla nich, a nie dla tysięcy innych osób. 

Wybór zdjęcia i rozmiaru obrazu dla mamy 

Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniego zdjęcia, które będzie można zamówić w formie obrazu. Nieważne, czy zdecydujesz się na coś całkowicie nowego, czy na zdjęcie z dzieciństwa – ważne, by fotografia była najlepszej jakości, przywoływała miłe wspomnienia, ale też pasowała do wnętrza. 

Wybrany rozmiar obrazu dla mamy ze zdjęcia zależy od kilku czynników. Pierwszym z nim jest jakość fotografii – im wyższa, tym lepiej będzie prezentować się na dużym formacie. Jeśli koniecznie chcesz przerobić na obraz zdjęcie nieco gorszej jakości, wybierz nieco mniejszy format. 

Weź jednak pod uwagę, że duże formaty obrazów i zdjęć znacznie lepiej wyglądają na ścianach naszych mieszkań i domów. Mamy tendencję do wieszania małych zdjęć nad kanapą, często zbyt wysoko – to błąd! Postaraj się jednak o dobrej jakości fotografię i wybierz większy obraz. Zobaczysz, że będzie to wyglądało znacznie lepiej! 

Personalizacja obrazu dla mamy ze zdjęcia 

Obraz dla mamy ze zdjęcia można dodatkowo spersonalizować. Najlepiej stworzyć projekt i zamówić prezent w jednym z prostych internetowych konfiguratorów – np. w Empik Foto. Dzięki temu możliwe będzie dodanie do obrazu ze zdjęcia dowolnego napisu (np. dedykacji, życzeń, daty czy cytatu). Możesz również stworzyć kolaż fotografii do wydrukowania na jednym płótnie, a także dodać do projektu wybrane ozdobne elementy. 

Nie zapomnij o ramie! Wybierz taką, która będzie pasować zarówno do samego zdjęcia, jak i do wnętrza, w którym obraz zawiśnie. 

Obraz jako dodatek do sesji fotograficznej 

Możesz zaskoczyć swoją mamę podwójnie: jednym ze wspaniałych pomysłów na prezent jest voucher na sesję fotograficzną – na przykład rodzinną. Już sama sesja zaskoczy i ucieszy mamę. Ty dzięki niej zyskasz zestaw fotografii bardzo dobrej jakości – będziesz więc mieć wybór aktualnych zdjęć do obrazu. Podwójne wzruszenie mamy gwarantowane! 

Obraz dla mamy ze zdjęcia to wspaniały i niebanalny prezent, który na długo zostanie w pamięci obdarowanej. Mama będzie mogła zerkać na niego każdego dnia w swoim własnym domu. Czas na realizację tego pomysłu! Nie czekaj – przygotowanie projektu i zamówienie takiego prezentu jest naprawdę łatwe i szybkie, o ile zdecydujesz się na jego realizację na stronie internetowej lub w aplikacji Empik Foto. 

You may also like

Leave a Comment