Zdrowe, ekologiczne farby do ścian – co polecić klientowi, który ma takie wymagania?

by Karol
0 comment

Każdy inwestor, który zleca malowanie ścian, z pewnością chciałby wiedzieć, że użyty przez Ciebie produkt nie będzie wpływał niekorzystnie na zdrowie wszystkich domowników. Coraz większej liczbie klientów leży także na sercu dobro planety, więc cenią wykonawców, którzy w swojej pracy wykorzystują produkty o składzie bezpiecznym dla środowiska. Czy wiesz, jakie farby do wnętrz zarekomendować inwestorowi, który ma takie wymagania? Podpowiadamy!

Z tekstu dowiesz się:

  • jakie zdrowe i ekologiczne farby do ścian polecać klientom,
  • jakie dodatkowe korzyści dla klienta wynikają z wyboru farby Caparol Indeko-Plus,
  • co zyskuje wykonawca, który pracuje z farbami Caparol.

Farba, która przyczynia się do utrzymania zdrowego klimatu w pomieszczeniach i nie ma szkodliwego wpływu na środowisko? To możliwe! Jeśli jeszcze nie słyszałeś o Caparol Indeko-Plus, koniecznie poznaj bliżej zalety tej farby i naucz się opowiadać o nich inwestorom.

Farby ekologiczne i zdrowe dla wymagających klientów

Jeśli szukasz produktu, który odpowie na wszystkie potrzeby klientów związane z bezpieczeństwem i ekologią, postaw na zdrowe farby do wnętrz, takie jak Caparol Indeko-Plus. To bezpieczna dla środowiska, wysokiej jakości farba dyspersyjna do wnętrz, która realnie przyczynia się do utrzymania odpowiedniego klimatu w pomieszczeniach. Ta wyjątkowa właściwość wynika z tego, że w składzie Caparol Indeko-Plus nie znajdziesz:

  • lotnych związków organicznych (LZO),
  • plastyfikatorów, czyli półlotnych związków organicznych,
  • konserwantów, dzięki czemu produkt jest całkowicie wolny od składników, które mogłyby wywołać alergię u domowników – nawet osób z uczuleniami, dzieci czy kobiet w ciąży.

Dowodem na to, że Caparol Indeko-Plus rzeczywiście nie posiada szkodliwych składników, jest oznaczenie E.L.F. Plus. Co ważne dla właścicieli domów, w których mieszkają dzieci, produkt posiada też pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Dodatkową zaletą zdrowej farby do malowania ścian Caparol Indeko-Plus jest fakt, że schnie ona bezwonnie, więc jest idealnym wyborem dla inwestorów, którzy chcą wrócić do mieszkania czy domu natychmiast po tym, jak skończysz malowanie ścian.

Inne zalety farby do wnętrz Indeko-Plus

Pomoc w utrzymaniu zdrowego klimatu w pomieszczeniu i brak negatywnego wpływu na środowisko to największe, ale nie jedyne zalety opisywanego produktu. Farba do wnętrz Caparol Indeko-plus posiada 1. klasę odporności na szorowanie na mokro. To oznacza, że Twój klient będzie mógł swobodnie usuwać z niej plamy za pomocą łagodnych środków dezynfekcyjnych i detergentów – bez obawy, że zniszczą one fakturę powłoki. Ten argument z pewnością przekona właścicieli czworonogów!

Co więcej, inwestor może być spokojny o kolor ścian niezależnie od odcienia, na który się zdecyduje. Powłoka wykonana za pomocą Caparol Indeko-Plus jest odporna na blaknięcie. Kolor zmieni się dopiero… gdy poprzedni znudzi się domownikom i klient zadzwoni do Ciebie z kolejnym zleceniem!

Zdrowe farby do wnętrz Caparol – korzyści dla wykonawcy

Farba do wnętrz Indeko-Plus to dobry wybór z perspektywy inwestora, ale także wykonawcy. Pamiętaj, że jest ona bezpieczna dla zdrowia zarówno domowników, jak i Twojego. Nie zapominaj o tym, że powinieneś o nie dbać!

Co więcej, farba jest bardzo łatwa w aplikacji. Możesz nią malować szybko, niezawodnie i wygodnie za pomocą standardowych narzędzi, nawet na większych powierzchniach. Farba wyróżnia się podwójną siłą krycia. Bez problemu stworzysz więc równomierną, głęboko matową powłokę.

Wiesz już, jaką zdrową farę do wnętrz polecać klientom, którym szczególnie zależy na bezpieczeństwie rodziny oraz środowiska naturalnego. Przedstaw inwestorowi zalety Caparol Indeko-Plus. Przy takiej rekomendacji i fachowym wykonaniu, o pozytywną ocenę Twojej pracy możesz być spokojny!

You may also like

Leave a Comment